السلام عليكم ورحمة الله وبركاته Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu
عليكم السلام ورحمة الله وبركاته Aleykumus Selam Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu
Yayinladiğim Tüm Yayinlar Allah Için Vakiftir, Ücretsizdir.
"Allahim! Seni Zikretmek, Sana Şükretmek Ve Sana Güzelce Ibâdet Etmekte Bana Yardim Et."Ebu Dâvud (2/86); Nesâi (3/53); Elbâni, "Hadis Sahihtir" Der. Bkz. Sahih-I Ebi Dâvud (1/284)
"Allahim! Senin Kolay Kildiğindan Başka Kolay Yoktur. Eğer Sen Dilersen Zoru Kolay Kilarsin." Ibn-I Hibban, Es-Sahih (Mevârid) (H.2427) Ve Ibn-I Es-Sünnî, (H.351)
"Yüzümü, Hakka Yönelerek, Gökleri Ve Yeri Yaratana Çevirdim Ve Ben, O'na Ortak Koşanlardan Değilim. Namazim, Kurbanim, Hayatim Ve Ölümüm, Âlemlerin Rabbi Allah Içindir.O'nun Ortaği Yoktur.Ben Bununla Emrolundum Ve Ben Müslümanlardanim.Allahim!Melik Sensin, Senden Başka Hakkiyla Ibâdete Lâyik Hiçbir Ilah Yoktur.Sen Benim Rabbimsin Ve Ben De Senin Kulunum.Nefsime Zulmettim.Bütün Günahlarimi Bağişla. Zirâ Günahlari Ancak Sen Bağişlarsin.Beni, Ahlâkin En Güzeline Erdir. Onun En Güzeline Ancak Sen Erdirirsin.Ahlâkin Kötüsünden De Beni Uzaklaştir.Zirâ Kötüsünden Ancak Sen Uzaklaştirirsin.Buyur, Allahim Buyur!Hayrin Hepsi, Senin Iki Elindedir. Şer, Sana Nisbet Edilemez.Ben Sana Siğinir Ve Sana Dönerim.Sen, Mübârek Ve Yücesin. Senden Bağişlanma Diler Ve Sana Tevbe Ederim." Müslim, (1/534).
"Allahim! Dünya Ve Âhirette Senden Af Ve Âfiyet Dilerim.Allahim! Dinim, Dünyam, Âilem Ve Malim Hakkinda Senden Af Ve Âfiyet Dilerim.Allahim!Ayiplarimi Gizle Ve Beni Korkularimdan Emin Kil.Allahim!Beni Önümden, Arkamdan, Sağimdan, Solumdan Ve Üstümden (Gelecek Belâlara Karşi) Koru. Altimdan Yere Batirilarak Helak Edilmekten Senin Azametine Siğinirim" Ebu Dâvud, Ibn-I Mâce; Bkz. Sahih-I Ibn-I Mâce (2/332)
"Allahim! Rahmetini Umarim.Göz Açip Kapayincaya Kadar -Bile Olsa- Beni Nefsime Birakma.Bütün Işlerimi Islah Et.Senden Başka Hakkiyla Ibâdete Lâyik Hiçbir Ilah Yoktur." Ebu Davud (4/324), Ahmed (5/42) Elbâni, Hadisin Hasen Olduğunu Söyler; Bkz. Sahih-I Ebî Dâvud (3/959).
Allahim!Senden, Faydali Bir Ilim, Temiz Bir Rizik Ve Kabul Olunan Bir Amel Dilerim.Ibn-I Es-Sünnî, Amelu'l-Yevmi Ve'l-Leyle (H.54), Ibn-I Mâce (H.925).
"Allahim!Sapikliğa Düşmekten Veya Düşürülmekten, Ayağimin Kaymasindan Veya Kaydirilmasindan, Zulmetmekten Veya Zulme Uğramaktan, Cehâlete Düşmekten Veya Câhil Birakilmaktan Sana Siğinirim." Sünen Sahipleri; Bkz. Sahih-I Süneni Tirmizi (3/152), Sahih-I Ibn-I Mâce (2/336)
"Allah Bize Yeter! O Ne Güzel Vekildir." Buhâri, (5/172).
Halisatilla Bitişik Yaz, Halis Atilla Ayri Yaz, Youtube, Google, Twitter, Facebook, Sayin, Muhterem Saygi Değer Kardeşlerim, Dostlarim Ve Arkadaşlarim Sizleri Selamlarin En Güzeli Ile Selamliyor Sevgi Saygi Ve Hürmetlerimi Sunuyorum, Yoğun Ilmi Çalişmalar Nedeniyle Mesajlara Bakamiyorum Hakkinizi Helal Edin, Şayet Sorulariniz Varsa Mesaj Birakin, Müsait Olduğumuz Zaman, Cevap Vermeğe Çalişacağiz Inşaallah, Cevap Veremediğimiz Zaman Kirilmayin, Çünkü Çok Yoğunuz, Paylaşimlarimizi Verdiğimiz Sayfalara Girin Az Bir Zamanla Çok Kişilere Ulaşma Imkânimiz Olur Umuduyla, Sevgi Saygi Ve Hürmetlerimle Sizi Allah'a Emanet Ediyorum.
Hanim Kardeşlerimizden Ricamiz Arkadaşlik Isteklerini Göndemesinler, Hanim Kardeşlerle Arkadaşlik Yapsinlar.
tags : Semi Allahu Limen Hamideh Demek Halis Atilla